25 marca 2019 roku  uczniowie z klas 1-3 odwiedzili Multimedialną Placówkę Edukacyjną-Multicentrum. Uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w dwóch warsztatach tematycznych-tworzenie konstrukcji przestrzennych i płaskich oraz Multimuzyka-Rytm nagrany, rytm złapany. Dzieci miały możliwość zapoznania się z programem tworzącym muzykę, oraz własnoręcznie tworzyły muzykę w programie.

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i ekran

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i ekran

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi

Uczniowie naszej szkoły w składzie Aleksandra Mazur – klasa czwarta, Julia Czarnecka – klasa piąta, Patrycja Leszczyńska – klasa szósta - wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie „Las bliżej nas” w Bukwałdzie. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, je, tabela, dziecko i jedzenie

Obraz może zawierać: 15 osób, ludzie stoją

23 marca 2019 roku grupa dzieci z Koła Turystyczno- Przyrodniczego (15 uczniów i 3 rodziców) wybrała się na wycieczkę kolejową do Malborka. Pociąg ruszył już o 7.46. Po dwóch godzinach byliśmy na miejscu. Wszyscy otrzymali plan miasta z zaznaczoną trasą- trafiliśmy bezbłędnie do Muzeum. Zwiedzanie z przewodnikiem zamku było długie, ale ciekawe. Pogoda-cudowna, atmosfera też. Potem poszliśmy na pyszną pizzę - wybralismy smaki według własnego uznania. Powrót pociągiem minął dziwnie szybko - pewnie za sprawą doskonałych humorów. Już planujemy następną podróż!

Obraz może zawierać: 20 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą i dziecko

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, siedzi

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty, drzewo, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 3 osoby

Obraz może zawierać: 4 osoby

KAŻDY KTO NIE MÓGŁ BRAĆ OSOBIŚCIE UDZIAŁU W NASZYM FANTASTYCZNYM KONKURSIE ,,ARTYSTYCZNA OLIMPIADA TALENTÓW" ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA RELACJI PRZYGOTOWANEJ PRZEZ DZIENNIKARZY WIADOMOŚCI WARMIŃSKICH.

III Artystyczna Olimpiada Talentów Słupy 2019. · #wiadomościwarmińskie http://wiadomosciwarminskie.pl/
Z przyjemnością czyta się takie opinie, jakie wyrażają widzowie, którzy mieli możliwość obejrzenia Artystycznej Olimpiady Talentów zorganizowanej przez NIEPUBLICZNĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ W SŁUPACH. 2019 roku mieliśmy do czynienia z prawdziwym świętem. Świętem utalentowanych dzieci. O...
wiadomosciwarminskie.pl

21 marca 2019 roku uczniowie klas V-VIII przywitali Wiosnę podczas Dnia Otwartego i "Elektron Show" organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.Na uczniów czekały liczne atrakcje:
- pokaz saperski Jednostki Wojskowej 1460 z Orzysza;
- wspinaczka na ściance;
- pokaz kulturystyki;
- pokaz nagłośnienia car audio;
- prezentacja stanowiska numeru alarmowego 112;
- prezentacja samochodów rajdowych;
- symulator dachowania;
- turnieje: CS:GO, piłki nożnej, szachowy, FIFA i inne konkursy (z nagrodami);
- spotkania z pracodawcami z regionu;
- otwarte zajęcia praktyczne;
- oraz wiele innych atrakcji również sportowych;
- mobilne planetarium oraz koncert zespołu Korzuch.
To był niezapomniany dzień.

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrzObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i boisko do koszykówki

Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją