W maju 2019 roku odbył się Turniej Tenisa Stołowego o mistrzostwo naszej szkoły.Do rywalizacji przystąpiło 11 osób.W kategorii chłopców I miejsce zajął Grzegorz Cieszkowski z kl.V,II miejsce - Mateusz Warzecha z kl.V,III miejsce - Mateusz Czapski z kl.VII,IV miejsce - Mikołaj Filipkowski z kl.VII.W turnieju dziewcząt I miejsce zajęła Patrycja Leszczyńska z kl.VI,II miejsce - Oksana Łusiewicz z kl.VIII,III miejsce - Julia Wygonna z kl.VI.Dyplomy dla najlepszych zawodników wręczyła Pani Dyrektor.Wszystkim serdecznie gratulujemy

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 12 osób, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 12 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie stoją

We wtorek 28 maja, klasa II wystawiła dla uczniów klas I - IV przedstawienie pt. "Bajka o rybaku i złotej rybce". Dzieci samodzielnie wykonały Kukiełki z drewnianych łyżek. W sztuce wykorzystano elementy Teatrzyku cieni. Gratulujemy małym aktorom

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, siedzi

Obraz może zawierać: 12 osób, ludzie siedzą

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi

Sukces uczniów naszej szkoły. 29.05.2015 braliśmy udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Dywitach i osiągnęliśmy piękny wynik. Zajęliśmy trzy drugie miejsca w trzech kategoriach wiekowych. W grupie uczniów najmłodszych II miejsce zajął Błażej Kukowski z klasy III, w grupie starszej - Antoni Godlewski z klasy V, a w grupie najstarszej - Oksana Łusiewicz z klasy VIII.Wszystkim laureatom gratulujemy. Pozostałym uczniom dziękujemy za udział.

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i w budynku

Gratulujemy uczniom klasy II - Adamowi Sadowskiemu i Gabrielowi Obitka za zajęcia II miejsca w XIII Powiatowym Konkursie:"Przyjaciele ziemi. Jesteśmy bardzo dumni z Naszych kolejnych laureatów.

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją