Uczniowie klasy 1 biorą udział w Ogólnopolskim programie Akademia Bezpiecznego Puchatka , obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. W Programie każdego roku uczestniczy około 200 000 dzieci i niemal 13 000 nauczycieli z prawie 8 000 szkół podstawowych. Do tej pory łącznie wzięło w nim udział blisko 2 miliony uczniów. Po przeprowadzeniu zajęć, na podstawie otrzymanych materiałów, zdobytą przez dzieci wiedzę weryfikuje Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Szkoły, które zrealizują wszystkie elementy programu otrzymają Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” oraz dyplom dla uczniów. 11 lutego 2019 r. uczniowie z Naszej szkoły wzięli udział w Teście Bezpieczeństwa, poszło im świetnie!

Obraz może zawierać: tekst

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, ekran, laptop i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ekran i w budynku

Obraz może zawierać: tekst

W lutym oraz w marcu z Naszej szkole odbędą się dwa fantastyczne konkursy. Zachęcamy do udziału Naszych uczniów!!

Obraz może zawierać: tekst

Nasi wspaniali uczniowie wydają swoją własną gazetkę rozwijając w ten sposób swoje uzdolnienia i pasje. Umieszczają w niej swoje artykuły, komiksy, wiersze oraz ilustracje. Poniżej najnowszy numer !

Obraz może zawierać: rysunek

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Jeżeli chcesz wspomóc

NIEPUBLICZNĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ W SŁUPACH

prowadzoną przez

STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI SŁUPY I OKOLIC

TO PRZEKAŻ SWÓJ 1 % PODATKU

JESTEŚMY INSTYTUCJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO

NR KRS 0000053021

(prosimy o dopisek w polu uwagi - na cele szkoły)

Nie są to kwoty duże, ale na pewno pomogą nam w prowadzeniu szkoły i rozwijaniu zainteresowań dzieci naszej miejscowości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wspierającym naszą szkołę.