Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat

Może być zdjęciem przedstawiającym 16 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie stoją, kwiat i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym kwiat

Dzieci z naszej świetlicy szkolnej biorą udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym "kreatywne prace plastyczne". Do wykonania prac plastycznych oprócz farb wykorzystujemy materiał przyrodniczy, produkty z recyklingu . Plastiku nie używamy, Dbamy o naszą planetę

Może być obrazemMoże być obrazemMoże być obrazem

Już trzeci dzień ferii w szkole- odbywają się pod nazwą „Przygody młodych detektywów”. Uczestnicy codziennie pokonują mnóstwo przeszkód w postaci zagadek, by dotrzeć do nagrody. Wędrują po różnych szkolnych zakamarkach, czasem zdobycz jest ukryta na dworze…. Sporo myślenia, przydatna tez jest spostrzegawczość. Poza tym odkrywają nowe smaki owoców egzotycznych: poznali kaki, liczi, a już czekają następne….
Wczoraj dzieci zrobiły deser z galaretek i serków Danio, dziś upiek…

Bal karnawałowy klas 1-3 🎊🎉