9 grudnia 2018 roku uczennica naszej szkoły - WIKTORIA PRZĘCZEK miała ogromną przyjemność wystąpić na 2. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej Hu Hu Ha w Warszawie.Wiktoria zdobyła wyróżnienie Gratulacje Wiktoria !

Obraz może zawierać: 1 osoba

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, tekst

6 grudnia 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Mikołajki.Z tej okazji uczniowie klas I - VIII pojechali do kina.Po przyjeździe do szkoły na dzieci czekała niespodzianka - pizza.Było dużo radości i uśmiechów.

Obraz może zawierać: 11 osób, ludzie siedzą i tabelaObraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, dziecko i w budynku

Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie siedzą, tabela i w budynku

28 listopada 2018  w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Słupach odbyła się zabawa andrzejkowa dla klas I-III oraz dyskoteka andrzejkowa dla klas IV-VIII. Uczniowie brali udział w licznych zabawach, konkursach, wróżbach.  Tego dnia królowała radość, muzyka i taniec. Po wspaniałych zabawach na uczniów czekał słodki poczęstunek.

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie tańczą, ludzie siedzą, ślub i w budynku

Obraz może zawierać: 3 osoby

Obraz może zawierać: 1 osoba, tańczy, stoi i buty

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i w budynku

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 1 osoba

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą

Znalezione obrazy dla zapytania przyszłość dla dzieci     Znalezione obrazy dla zapytania wkręć się

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słupach dołączyła do grona wolontariuszy fundacji Przyszłość dla Dzieci, założonej przez wydawcę Gazety Olsztyńskiej.

W szkole trwa akcja Gwiazdka z Przyszłością. Zbieramy dla podopiecznych fundacji nowe zabawki i słodycze. W szkole trwa także akcja ,,Wkręć się", polegająca na zbiórce plastikowych nakrętek. Im więcej nakrętek zbierzemy, tym więcej dzieci z fundacji dostanie sprzęt rehabilitacyjny i leki.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I POMOCY !!!!!!!

Dnia 23 listopada 2018 roku odbył się w naszej szkole konkurs religijny:"Boży Posłancy.Świat Aniołów ".Do konkursu zgłosiły się 24 osoby z klas V-VIII.Najwyższe miejsca zajęli:
1.Aleksandra Paradowska z kl.V
2.Paulina Teodorowicz z kl.V
3.Lena Zduńczyk z kl.V
4.Wiktoria Przęczek z kl.V
5.Grzegorz Cieszkowski z kl.V
6.Franciszek Sieheń z kl.VII
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.Gratulujemy

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją