Dnia 20.12.2018 roku świąteczny nastrój zawitał do naszej szkoły. Uczniowie z wychowawcami w swoich klasach usiedli przy wigilijnych stołach,skladali sobie wzajemnie życzenia. Dzieci oglądały też prezenty, które znalazły pod swoją klasową choinką. Klasy wypełniły się melodią kolęd i pastorałek.
Boże Narodzenie kojarzy się z radością, rodzinną atmosferą pełną pokoju i wzajemnej życzliwości. Taka właśnie była nasza szkolna Wigilia.

Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, tabela i jedzenieObraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, ludzie jedzą i jedzenie

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie jedzą, ludzie siedzą i jedzenie