Uczniowie klasy 1 biorą udział w Ogólnopolskim programie Akademia Bezpiecznego Puchatka , obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. W Programie każdego roku uczestniczy około 200 000 dzieci i niemal 13 000 nauczycieli z prawie 8 000 szkół podstawowych. Do tej pory łącznie wzięło w nim udział blisko 2 miliony uczniów. Po przeprowadzeniu zajęć, na podstawie otrzymanych materiałów, zdobytą przez dzieci wiedzę weryfikuje Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Szkoły, które zrealizują wszystkie elementy programu otrzymają Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” oraz dyplom dla uczniów. 11 lutego 2019 r. uczniowie z Naszej szkoły wzięli udział w Teście Bezpieczeństwa, poszło im świetnie!

 

Obraz może zawierać: tekst

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, ekran, laptop i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, ekran, laptop i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, ekran, laptop i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ekran i w budynku