Dnia 14.03.2019 roku w naszej szkole gościliśmy kolejnego ciekawego gościa - Panią Karolinę Sadowską,aktorkę lalkową,absolwentkę Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im.Ludwika Solskiego we Wrocławiu oraz Arts Academy w Finlandii. Od 2015 roku nasz gość współpracuje z teatrem Klinika Lalek, z którym podróżuje ze spektaklami po całym świecie.Od 2016 roku jest aktorką Olsztyńskiego Teatru Lalek w Olsztynie.Panią Karolinę możemy zobaczyć w spektaklach "Piotruś Pan","Pan Lampa","Włosy Mamy","Mały Nemo w Krainie Snów" oraz "Pentezylea".Pani Sadowska odpowiedziała dzieciom o swojej pracy w teatrze oraz pokazała różne rodzaje lalek i stroje potrzebne do pracy w teatrze.To było cudowne edukacyjne spotkanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i ludzie na scenie

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi

 

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi

 

 

 

Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie stoją

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i buty

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą