23 marca 2019 roku grupa dzieci z Koła Turystyczno- Przyrodniczego (15 uczniów i 3 rodziców) wybrała się na wycieczkę kolejową do Malborka. Pociąg ruszył już o 7.46. Po dwóch godzinach byliśmy na miejscu. Wszyscy otrzymali plan miasta z zaznaczoną trasą- trafiliśmy bezbłędnie do Muzeum. Zwiedzanie z przewodnikiem zamku było długie, ale ciekawe. Pogoda-cudowna, atmosfera też. Potem poszliśmy na pyszną pizzę - wybralismy smaki według własnego uznania. Powrót pociągiem minął dziwnie szybko - pewnie za sprawą doskonałych humorów. Już planujemy następną podróż!

Obraz może zawierać: 20 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą i dziecko

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, siedzi

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty, drzewo, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 3 osoby

Obraz może zawierać: 4 osoby