W sobotę 18 maja 201 9 roku  odbył się Festyn w Słupach.Wszyscy bawili się wyśmienicie.Mogliśmy podziwiać występy artystyczno-wokalne uczniów naszej szkoły,dziewcząt z Soltare oraz pokaz Aikido.Przyjechali do nas Strażacy z Kieźlin-pokazali dzieciom wóz strażacki oraz przybliżyli swój zawód.Podczas Festynu odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz zawody sportowe.Pan Leśnik pokazał różne gatunki drzew i wręczał drobne pamiątki.Został rownież rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt.:"Słupy w moich oczach".Dzieci mogły spróbować swojego szczęścia w loterii z nagrodami i pomalować swoje twarze.Były też pyszne ciasta oraz kiełbaski z ogniska.Na Festynie było wspaniale !

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, jedzenie i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 2 osoby, na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 1 osoba, dziecko i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo, dziecko, na zewnątrz, jedzenie i przyroda