Uczniowie naszej szkoły w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych w Dywitach spisali się znakomicie. Zajęli wiele czołowych miejsc. Pierwsze miejsce w biegu na 600 metrów zajął Mateusz Czapski, Srebro zdobyli - Klaudia Gos w biegu na 300 metrów i Oliwier Gwiazda w skoku w dal. Brąz należy do multimedalistki ( 2 krążki ) Aleksandry Mazur w biegach na 60 i 200 metrów, Julii Wygonnej w biegu na 300 metrów, Katarzyny Spaszewskiej w skoku w dal i Grzegorza Cieszkowskiego w biegu na 300 metrów. Gratulujemy medalistom. Jesteśmy z Was dumni.

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie na scenie, ludzie stoją, niebo, dziecko, buty i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, niebo, buty i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, buty, dziecko i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, dziecko i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi i na zewnątrz