Szanowni Rodzice,
pragnę poinformować, że od 25 maja 2020 roku dla uczniów klas I-III proponujemy udział w zajęciach opiekuńczo- wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych, dla uczniów klas ósmych konsultacje z przedmiotów obejmujących egzamin ósmoklasistów, a już od 20 maja dla uczniów posiadających orzeczenie o niepełnosprawności zajęcia rewalidacyjne.
Nasza placówka dołożyła wszelkich starań, by odpowiednio przygotować się na przyjęcie uczniów w poczuciu pełnej odpowiedzialności za ich bezpieczeństwo. Podejmując decyzję o skorzystaniu z naszej oferty należy mieć na uwadze zmiany, jakie nastąpią w funkcjonowaniu szkoły. Jedną z najważniejszych, narzuconą przez Głównego Inspektora Sanitarnego są ograniczenia, jakim poddani będą uczniowie i pracownicy szkoły. Obowiązywać będą nowe procedury dotyczące sposobu pracy szkoły. W związku z bardzo nietypową i wymagającą zachowania szczególnych środków ostrożności sytuacją, przesyłamy Państwu regulamin postępowania podczas pracy placówki.
JANINA CYCYK
DYREKTOR NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SŁUPACH

 

Obraz może zawierać: tekstObraz może zawierać: tekstObraz może zawierać: tekst