Fotorelacja z półkolonii zimowych w Naszej szkole. Uczniowie wykonali niezwykłe prace plastyczne techniką 3D ,,Drzewa w zimowej szacie" , wykazali się kreatywnością tworząc prace własnego pomysłu z masy solnej. Na koniec spadł śnieg więc humor dopisywał i ulepiły

⛄. Migawka z ferii

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA”
Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, tabela i w budynku, tekst „SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA”

Obraz może zawierać: 2 osoby, dziecko, jedzenie i w budynku
Obraz może zawierać: 3 osoby, kapelusz, drzewo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: jedzenie i w budynku
Obraz może zawierać: 6 osób, dziecko, w budynku i jedzenie
Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i w budynku, tekst „abe T SHOT ON REDMI 9 Al QUAD CAMERA”
Obraz może zawierać: 2 osoby, tabela i w budynku, tekst „T0r S SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA”