Drodzy Uczniowie oraz Rodzice pragniemy poinformować że Nasza Szkoła bierze udział w programie " Aktywny powrót do szkoły - WFzAWF". Celem projektu jest poprawa i monitoring stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży po powrocie do zajęć stacjonarnych - walka ze skutkami pandemii koronawirusa. Utworzone zostaną Sport Kluby z podziałem na klasy I - III i IV - VIII . Ilość miejsc jest niestety ograniczona.Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie zgody oraz oświadczenia. Zaplanowane zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po godzinie zegarowej . Klasy młodsze - środa 12.45 - 13.45 oraz czwartek 13.45 - 14.45. Klasy starsze - środa 15.30 - 16.30 oraz piątek 14.35 - 15.35 .Projekt przewidziany jest na 3 kolejne miesiące i zakończy się w połowie grudnia. Wszelkich informacji udzieli nauczyciel wychowania fizycznego Artur Wilemski. Serdecznie zapraszamy.

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i na świeżym powietrzu