Szkolny Konkurs ortograficzny 

Klasy I-III:

  • I miejsce - Paulina Barańska
  • II miejsce - Nikola Zduńczyk
  • III miejsce - Robert Drąg

Klasy IV-VI:

  • I miejsce - Kornelia Tkacz
  • II miejsce - Damian Maleszewski
  • III miejsce - Arkadiusz Pupecki

Odpowiedzialna: M. Traczewska

Szkolny Konkurs recytatorski

Klasy I-III:

  • I miejsce - Paulina Barańska
  • II miejsce - Robert Drąg

Klasy IV-VI:

  • I miejsce - Marcin Kleina
  • II miejsce - Ola Kubiak

 

Odpowiedzialna: M. Traczewska

Szkolny Konkurs poezji Marii Zientary Malewskiej

Laureaci:

Robert Drąg, Natalia Flaczyńska

 

Odpowiedzialna: M. Traczewska

 

Konkurs na najładniej prowadzone zeszyty

Klasy I-III:

  • I miejsce - Mikolaj Zalewski

 

 

Klasy IV-VI:

  • I miejsce - Aleksandra Kubiak

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta

 

  • wyróżnienie - I miejsce w szkole

w kategorii ”Maluch”- Paulina Barańska 23 punktów/38 możliwych

  • I miejsce w szkole

w kategorii ”Adept”- Tomasz Flaczyński 17 punktów/38 możliwych

 

W konkursie testowym wzięło udział 16 uczniów, wszyscy otrzymają dyplomy, które przyznawane są od 12 punktów.

 

Odpowiedzialna: J. Szewczak

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EDI”

 

  • I miejsce w szkole Paulina Smolińska 33 punkty/52 możliwe
  • II miejsce w szkole Patrtk Sommerfeld 32 punkty/52 możliwe

 

W konkursie testowym wzięło udział 6 uczniów, wszyscy otrzymają dyplomy.

 

Odpowiedzialna: J. Szewczak

 

„Dzień Olimpijski w Różnowie”

  • III miejsce w biegach indywidualnych - Alicja Flaczyńska
  • Uczestnicy: Szymon Ptak, Szymon Kozak, Małgorzata Kozon, Wojtek Dziewejko, Robert Drąg, Alicja Flaczyńska, Natalia Flaczyńska, Damian Daniszewski, Marta Kozon, Tomek Flaczyński, Arkadiusz Pupecki.

 

XII Turniej Piłkarski Orange Cup 2010 w Dobrym Mieście

 

Odpowiedzialny: A. Wilemski

Szkolny Konkurs języka angielskiego

W konkursie testowym wzięło udział 4 uczniów.

Konkurs języka angielskiego „Multitest”

W konkursie testowym wzięło udział 6 uczennic.

  • Wyróżnienia: Paulina Barańska, Wiktoria Majcherska.

 

Gminny konkurs ortograficzny

Klasy I-III:

  • II miejsce - Paulina Barańska
  • III miejsce - Nikola Zduńczyk

 

Klasy IV- VI:

  • IV miejsce - Damian Maleszewski
  • V miejsce - Kornelia Tkacz

Gminny konkurs recytatorski

  • Laureat - Aleksandra Kubiak

(reprezentantka gminy na szczeblu powiatu)

Rejonowy konkurs recytatorski

  • Aleksandra Kubiak

 

Udział w Gminnym Konkursie poezji Marii Zientary Malewskiej w Brąswałdzie

  • Robert Drąg, Natalia Flaczyńska

 

Odpowiedzialna: M. Traczewska

Udział w konkursie matematycznym „Kangur”

  • Uczestnicy: Kamiński Jakub, Tkacz Kornelia, Smolińska Paulina, , Zalewski Cezary, Kubiak Aleksandra, Zalewski Mikołaj, Barańska Paulina , Szymon Ptak, Nikola Zduńczyk, Natalia Flaczyńska, Sajek Dominika, Grzegorzewska Anna

W kategorii „Maluch”

  • Zalewski Mikołaj uzyskał 65 punktów - wynik bardzo dobry.
  • Paulina Barańska uzyskała 64,5 punkty - wynik bardzo dobry.

Odpowiedzialna: G. Kudryk

Konkurs Plastyczny „Warmia-moja ojczyzna”

  • wyróżnienie - Wiktoria Majcherska
  • uczestniczyli - P. Barańska, K. Tkacz i J.Chmielowska

Konkurs Plastyczny „Wipasz jest nasz”

  • I miejsce - Kornelia Tkacz.
  • II miejsce - P.Barańska, D. Sajek, J. Chmielowska.
  • III miejsce - P.Smolińska, A. Maksio, N. Flaczyńska.

 

Odpowiedzialna: M. Czarnecka

Konkurs różańcowy

  • I miejsce - Kornelia Tkacz,
  • II miejsce - Paulina Barańska
  • III miejsce - Nikola Zduńczyk

 

Odpowiedzialny: Ks. Z. Meja