W marcu 2017 roku już po raz siódmy w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego o mistrzostwo naszej szkoły. Do turnieju zgłosiło się 15 osób. W finale Franciszek Niesiobędzki z klasy 5 po zaciętym i wyrównanym meczu pokonał 2:1 Mateusza Ptaka z klasy 3. W meczu o 3 miejsce Grzegorz Cieszkowski (klasa 3) zwyciężył 2:0 Jędrzeja Chmielowskiego (klasa 5). Natomiast w kategorii dziewcząt kolejność była następująca:

1- Barbara Ostrowska (klasa 6)
2- Aleksandra Sajek (klasa 6)
3- Katarzyna Gruchała (klasa 5)
4- Klaudia Gos (klasa 5)

Zawodnikom i zawodniczkom z czołowych miejsc pamiątkowe dyplomy wręczyła Pani Dyrektor.

W marcu i kwietniu 2012 r. już po raz drugi w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Słupach odbył się turniej tenisa stołowego o mistrzostwo szkoły. Mogli w nim wziąć udział wszyscy chętni uczniowie. Do turnieju zgłosiło się 13 chłopców i 5 dziewcząt.

Mistrzynią szkoły drugi raz z rzędu została Paulina Smolińska (VI kl.), która w finale pokonała 2:0 Natalię Flaczyńską (VI kl.). Trzecie miejsce zajęła Alicja Flaczyńska (VI kl.).

Natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Jakub Kamiński (kl. VI) pokonując w finale 3:0 ubiegłorocznego triumfatora Roberta Drąga (kl. V). Trzeci był Mikołaj Zalewski z klasy V.

2 miejsce drużynowo w gminie Dywity,

1 miejsce Paulina Smolińska w kategorii dziewcząt,

4 miejsce Anita Leszczyńska w kategorii dziewcząt,

6 miejsce Robert Drag w kategorii chłopców.

Dnia 10.09. uczniowie wzięli udział w dniu olimpijskim w Różnowie. Osiągnęliśmy duże sukcesy :
1 miejsce w turnieju piłki nożnej: Damian Daniszewski, Robert Drąg, Szymon Ptak, Jakub Kamiński,
1 miejsce w biegu klas 4 - 6 dziewcząt Paulina Smolińska,
1 miejsce w biegu klas 4 - 6 chlopców Damian Daniszewski,
3 miejsce w biegu klas 4 - 6 dziewcząt Alicja Flaczyńska,
3 miejsce w biegu klas 3 - 4 chlopców Szymon Kozak,
3 miejsce w czworoboju lekkoatletycznym Dominika Teodorowicz,
3 miejsce w czworoboju lekkoatletycznym Damian Daniszewski.

Dnia 23 listopada 2011 r. uczniowie naszej szkoly wzieli udzial w turnieju gminnym tenisa stlowego w Dywitach. Szkole reprezentowali : Robert Drag, Jakub Kaminski, Szymon Ptak, Paulina Smolinska, Anita Leszczynska i Alicja Flaczynska. Turniej zakonczylismy na V miejscu tym samym nie uzyskujac awansu do dalszych rozgrywek.