Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Zajęcie projektowe- geograficzne "Odkrywamy Świat". Uczniowie korzystali z różnych map. Wyszukiwali różne miejsca na Ziemi i wskazywali miejsca w których byli. Planowali swoje podróże.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ekran

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Obraz może zawierać: 1 osoba, w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osobaBrak dostępnego opisu zdjęcia.

Fotorelacja z zajęć projektowych w starszych klasach. Uczymy się jak przygotowywać i odczytywać instrukcje do doświadczeń i eksperymentów biologicznych.
Poszerzamy swoją wiedzę.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tabela i w budynkuObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, tabela, dziecko i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie jedzą, w budynku i jedzenie
Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i w budynkuObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynkuObraz może zawierać: tabela i w budynku

Uczniowie klasy pierwszej z ogromną radością powrócili do zajęć projektowych „Trampolina osiągnięć matematyczno- przyrodniczych”. Przypomnieli sobie wiadomości o skałach i minerałach, zbudowali skrzynie na skarby odkrywcze oraz upiekli „słodkie skałki” z wiórków kokosowych.

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i w budynku

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, tabela, dziecko i w budynku