Fotorelacja z półkolonii zimowych w Naszej szkole. Uczniowie wykonali niezwykłe prace plastyczne techniką 3D ,,Drzewa w zimowej szacie" , wykazali się kreatywnością tworząc prace własnego pomysłu z masy solnej. Na koniec spadł śnieg więc humor dopisywał i ulepiły

⛄. Migawka z ferii

Czwartek poświęciliśmy sprawom kulinarnym. Najpierw piekliśmy pyszne kruche ciasteczka, potem z białek zrobiliśmy bezy . Po powrocie z zabaw na świeżym powietrzu zrobiliśmy sobie słodką ucztę . Na naszej stronie także przepis na niezwykle .Zwierzęta, ufoludki,rakiety wykonane z rolek po papierze toaletowym - pokazanie dzieciom możliwości spędzania wolnego czasu w czasie ferii covidowych z rodziną.
 
Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA”
Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, tabela i w budynku, tekst „SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA”
 
Obraz może zawierać: 2 osoby, dziecko, jedzenie i w budynku
Obraz może zawierać: 3 osoby, kapelusz, drzewo i na zewnątrz
 
Obraz może zawierać: jedzenie i w budynku
Obraz może zawierać: 6 osób, dziecko, w budynku i jedzenie
Obraz może zawierać: tekst „NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPACH SLUPY43:10-3810LSZYVNTES853599 zimowe 2021 Nasze kruche ciasteczka: mąki żółtek szklanka cukru 25 masła (kostka trochę) Szczypta soli Zpodanych składników wyrobić ciasto, wałkować na grubość ok. -4 mm wycinać ciasteczka. temp. 180- 185 stopni. SMACZNEGO!!!! Az białek proponujemy zrobić beziki: Składniki: 5 białek 25 dag cukru na sztywno białka. Dodać cukier znów ubić piana nie wypada miski odwróconej do góry dnem). Formować szprycą lub łyżeczką małe beziki. Piec piekarniku nastawionym godzin. (lepiej na termoobiegu) Smacznego!!!! 105 stopni ok. 1,5 2”
Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i w budynku, tekst „abe T SHOT ON REDMI 9 Al QUAD CAMERA”
Obraz może zawierać: 2 osoby, tabela i w budynku, tekst „T0r S SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA”
Obraz może zawierać: 2 osoby, tabela i w budynku, tekst „T0r S SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA”